Informacje

Paladins jak PUBG. Gra otrzyma tryb battle royale

... Katarzyna Dąbkowska

Nowy tryb pojawi się w grze w tym roku. Dokładnej daty jednak nie podano.

Paladins jak PUBG. Gra otrzyma tryb battle royale - obrazek 1

Ogromna popularność PlayerUnknown's Battlegrounds sprawiła, że inni twórcy gier również zapragnęli próbować swego szczęścia z podobnymi do PUBG rozwiązaniami. Nie tak dawno trybu battle royale doczekał się Fortnite, a teraz przyszedł czas na Paladins: Champions of the Realm.

Studio Hi-Rez poinformowało oficjalnie, że Paladins: Champions of the Realm doczeka się nowego trybu wieloosobowego. Jego nazwa brzmi Paladins: Battlegrounds i jak możecie zauważyć - wcale nie została wybrana przypadkowo.

Zasady w nowym trybie będą podobne do tych, które oferuje PUBG. 100 graczy trafi na stale zmniejszającą się mapę, a ich zadaniem będzie przetrwanie w tym świecie oraz walka z innymi graczami. Ostatni gracz, który przeżyje, wygrywa. Nowy tryb ma trafić do gry w tym roku, choć dokładnej daty jeszcze nie podano. Posiadacze gry na PC, PlayStation 4 i Xboksie One będą mogli pobrać aktualizację za darmo. Poza wspomnianym dodatkiem Paladins ma doczekać się również trybu Deathmatch, wersji mobilnej, nowej mapy i bohatera.

Paladins jak PUBG. Gra otrzyma tryb battle royale - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?