News

Koniec ze wsparciem dla Dead or Alive 5. Nowa gra nieprędko

Patryk Purczyński, 18.12.2017 18:43 0

Team Ninja ogłosiło plany dotyczące swojej przyszłości. Studio zabiera się za nowy projekt, ale najwyraźniej nie usłyszymy o nim zbyt prędko.

Przedstawiciele Team Ninja ogłosili zakończenie wsparcia dla Dead or Alive 5. Na pewno nie można im zarzucić, że nastąpiło ono zbyt rychło - gra miała bowiem swoją premierę przeszło pięć lat temu. W tym czasie doczekała się masy DLC oraz nowych edycji: Ultimate i Last Round. Powyższe ogłoszenie nie oznacza jednak, że ekipę czeka teraz okres laby.

"Dead or Alive 5 wreszcie doczekało swego kresu, ale zespół od Dead or Alive jest bardzo aktywny. Nadszedł czas przestać robić to co do tej pory i spojrzeć w przyszłość" - oznajmili przedstawiciele zespołu. Dodali również, że o nowym projekcie nie usłyszymy zbyt szybko. Najwidoczniej jest on zatem na bardzo wczesnym etapie realizacji.

Warto również podkreślić, że choć Dead or Alive jest flagową marką Team Ninja, ekipa ma na swoim koncie również zupełnie inne tytuły. W tym gronie znajdują się chociażby cykl Ninja Gaiden i niedawny action-RPG Nioh. Trudno zatem przewidzieć, czego możemy spodziewać się po kojenej produkcji studia.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.