News

Twórcy Call of Duty otwierają studio w Krakowie!

Patryk Purczyński, 15.12.2017 18:50 6

Infinity Ward poinformowało o uruchomieniu swojego nowego oddziału. Dodatkowego smaczku sprawie nadaje fakt, że mieści się on w Polsce.

Studio współodpowiedzialne za serię Call of Duty, Infinity Ward, otwiera swój nowy oddział. Będzie się on mieścił w Krakowie, a na jego czele stanie Michał Drobot. Karierę zaczynał w polskim studiu Reality Pump, a następnie pracował w Guerrilla Games i Ubisoft Montreal. Z Infinity Ward związany jest od 2014 roku. Brał udział w pracach nad Call of Duty: World War II i Call of Duty: Infinite Warfare.

- Z zachwytem ogłaszamy ekspansję naszego potencjału developerskiego, jaka następuje w wyniku otwarcia Infinity Ward Poland - mówi David Stohl, szef Infinity Ward. - Tworzymy światowej klasy studio odpowiedzialne za badania i rozwój, które dobrze wykorzysta lokalną kreatywność i talent w Polsce. Ten rozrost jeszcze mocniej ugruntuje naszą pozycję jako jednego z najbardziej oddanych i spełnionych zespołów w przemyśle. Nie możemy się doczekać wielkich rzeczy, które nadejdą - dodał.

Polski oddział Infinity Ward jest już na Twitterze.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.