Informacje

The Game Awards 2017 dziś w nocy. Będą "dwa zupełnie nowe światy"

...

Geoff Keighley zdradza, dlaczego warto oglądać tegoroczną galę wręczenia nagród dla najlepszych gier, The Game Awards. Jesteście gotowi na zarwanie nocy?

The Game Awards 2017 dziś w nocy. Będą "dwa zupełnie nowe światy" - obrazek 1

Niewiele wiadomo na temat tzw. światowych premier, czyli niepublikowanych dotąd materiałów z nadchodzących gier, które zostaną zaprezentowane na tegorocznym The Game Awards. Poprzednie gale zwykły obfitować w interesujące trailery i gameplaye, ale czy tak będzie i tym razem? - Co najmniej dwie gry to zupełnie nowe światy, których nikt wcześniej nie widział - zapowiada Geoff Keighley, organizator i prowadzący TGA.

Po tak enigmatycznej zapowiedzi nie sposób zgadnąć o jakie tytuły chodzi. Można również jedynie domniemywać, czy mowa jest o zupełnie nowych markach, czy też nowych światach stworzonych w obrębie już istniejących serii. Pewniakami na TGA 2017 są za to Metro: Exodus i Death Stranding (ta druga z uwagi na obecność Hideo Kojimy i Guillermo del Toro na gali).

The Game Awards 2017 odbędzie się dziś w nocy. Początek zaplanowano na 2.30 czasu polskiego. Transmisję będzie można obejrzeć na żywo m.in. na Twitchu i YouTubie.

The Game Awards 2017 dziś w nocy. Będą "dwa zupełnie nowe światy" - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?