Twórcy I Am Bread ogłaszają darmowy tydzień z nadchodzącą grą Decksplash

Małgorzata Trzyna
2017/10/27 14:40
0
0

Losy Decksplash zależą od zainteresowania graczy - jeśli gry nie wypróbuje przynajmniej 100 tysięcy użytkowników, zostanie ona odwołana.

Bossa Studios, znane z takich tytułów, jak I Am Bread i Surgeon Simulator, ogłosiło, że 2 listopada rozpocznie się darmowy tydzień z Decksplash - grą o skateboardzie, w której podczas jazdy ochlapujemy świat kolorowymi farbami.

GramTV przedstawia:

Decksplash jest tworzone z myślą o rywalizacji dla sześciu graczy. Szybkie i agresywne potyczki 3v3 będą wymagały wykazania się sporymi umiejętnościami. Za pokonywanie rywali w stylowy sposób zdobędziemy doświadczenie i skrzynki z nagrodami. Wszystkie zdobyte skarby, poziomy i monety zostaną przeniesione do pełnej wersji gry - o ile okaże się, że warto kontynuować prace.

Twórcy mają nadzieję w czasie darmowego tygodnia przyciągnąć uwagę 100 tysięcy graczy. Jeśli cel zostanie zrealizowany, 10 listopada Decksplash zadebiutuje w Early Access. Jeśli nie - zespół uzna, że nie zdoła dotrzeć do wystarczającej liczby odbiorców gotowych zapłacić za grę i projekt zostanie odwołany.

Twórcy I Am Bread ogłaszają darmowy tydzień z nadchodzącą grą Decksplash

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!