Informacje

Twórca Playerunknown's Battlegrounds w kilku słowach o swoim życiu

... Katarzyna Dąbkowska

Wielki sukces nie uderzył mu do głowy.

Twórca Playerunknown's Battlegrounds w kilku słowach o swoim życiu - obrazek 1

Playerunknown's Battlegrounds osiągnęło ogromny sukces. Nie tak dawno pisaliśmy, że w tytuł ten grało 2 miliony graczy jednocześnie. Z wielkim sukcesem idą wielkie pieniądze. Twórca gry, Brendan Greene, stwierdził w wywiadzie dla GameSpotu, że jego życie od czasu debiutu gry niewiele się zmieniło. Teraz po prostu często wyjeżdża:

Teraz czuję się dobrze z tym, że nie muszę się martwić, skąd pochodzi mój następny posiłek i to jest miłe. Moja córka też nie musi się martwić. Mogę jej zapewnić pieniądze. Moje codzienne życie nie zmieniło się za bardzo. Noszę te same ubrania. Nie wychodzę z domu i nie szastam pieniędzmi. Mam ładną kolekcję okularów przeciwsłonecznych od Prady. Poza tym nie wydaję na siebie dużo. Mogę kupić sobie dobrą butelkę wina od czasu do czasu i to jest miłe. Poza tym moje życie nie zmieniło się. Teraz dużo podróżuję i to wszystko.

Greene wypowiedział się również w kilku słowach na temat swojego zespołu:

Są tak inteligentnymi ludźmi, że spiep*zenie tego będzie dla nas niesamowicie trudne. To sprawia, że mogę się wyluzować. Znam plan, który mamy.

Najnowsze
Lubisz nas?