Informacje

Divinity: Original Sin II wielkim sukcesem Larian Studios

... LM

Według serwisu SteamSpy tytuł znalazł już ponad 300 tysięcy nabywców.

Divinity: Original Sin II wielkim sukcesem Larian Studios - obrazek 1

Od dłuższego czasu deweloperzy z belgijskiego Larian Studios umilali nam oczekiwanie na oficjalną premierę finalnej wersji gry Divinity: Original Sin II. Regularnie publikowano nowe materiały z fragmentami rozgrywki, które miały wprowadzić nas do wykreowanego świata. Okazuje się, że ich wysiłki i upór nie poszły na marne, bo chociaż niezwykle rozbudowana produkcja nie doczekała się jeszcze zbyt wielu recenzji, to pierwsze komentarze mediów branżowych napawają optymizmem.

Co więcej, według serwisu SteamSpy po najnowszego RPG-a sięgnęło już ponad 300 tysięcy graczy, a ogólne szacunki sięgają pół miliona egzemplarzy. Wprawdzie w ten wynik wliczają się także kopie zakupione w czasie Wczesnego Dostępu i udostępnione osobom, które wsparły procses deweloperski, ale i tak możemy mówić o sporym sukcesie. Zainteresowanie jest na tyle duże, że w miniony weekend produkcja studia Larian znalazła się na czwartym miejscu spośród najpopularniejszych gier na Steam, a warto pamiętać, że tytuł dostępny jest także na GOG-u.

Twórcy nie kryją zadowolenia i nie wykluczają, że tytuł pojawi się także na konsolach. Na razie priorytetem jest jednak pierwsza duża aktualizacja gry, która wyeliminuje błędy przeoczone w fazie testów. Po udostepnieniu łatki pracownicy będą mogli odpocząć i nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami.

Divinity: Original Sin II wielkim sukcesem Larian Studios - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?