Bright Memory – zobacz gameplay z pierwszoosobowej gry akcji

LM
2017/09/10 12:44
6
0

Za cały projekt odpowiada jedna osoba — Zeng Xiancheng.

Bright Memory – zobacz gameplay z pierwszoosobowej gry akcji

W sieci ukazał się drugi materiał z zapowiedzianej w czerwcu gry Bright Memory. Zbudowana na silniku Unreal Engine 4 produkcja powstaje z myślą o komputerach osobistych i goglach wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift, a jej premiera ma nastąpić już w 2018 roku. Warto podkreślić, że cały projekt jest owocem wysiłków jednego dewelopera Zenga Xianchenga. Jego wysiłek został doceniony przez firmę Epic Games, która postanowiła wesprzeć go finansowo w ramach programu Unreal Dev Grants.

GramTV przedstawia:

Bright Memory przenosi nas do świata, w którym przeplatają się elementy science ficion i fantasy. Nie ujawniono zbyt wielu szczegółów związanych z linią fabularną gry, ale w toku rozgrywki wcielimy się w kobietę o imieniu Shelia, która wyposażona w futurystyczny ekwipunek stawi czoła rozmaitym przeciwnikom. Walka będzie jednym z najważniejszych elementów rozgrywki, a obok nowoczesnych karabinów pojawi się także broń biała i specjalna rękawica, która pozwoli m.in. manipulować przeciwnikami, a poszczególne ciosy połączymy w efektowne kombinacje.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
07/02/2019 03:18

Producenci dążą do polepszenia, jakości obrazu, mechaniki, ruchu i zachowania postaci. Często ruch postaci z ulubionych gier akcji jest naśladowany przez ruchy ludzkie, dzięki czemu realizm cały czas rośnie. Gry akcji do pobrania dostępne są na każdym kroku w internecie i wystarczy wyszukać odpowiednia frazę, aby dostać gotowy link do pobrania: https://gameclash.pl/gry-akcji/

Usunięty
Usunięty
11/09/2017 14:35

Ok, wystarczy. To ja od dzisiaj zabieram się za tworzenie autorskiego tytułu. UE4 już zainstalowany.

MisioKGB
Gramowicz
10/09/2017 23:20

Dobra obejrzałem cały raz jeszcze i zmieniam zdanie, chcę w to pograć. Niech dodadzą mu dwóch ludzi to już będzie 300 % szybciej do wydania gry :)
Trwa Wczytywanie