Battlefield 1 ma 21 milionów graczy. EA podsumowuje kwartał

Patryk Purczyński
2017/07/28 17:44
0
0

Eloectronic Arts przedstawiło wyniki finansowe i pochwaliło się statystykami swoich gier. Na czoło wysuwają się osiągnięcia Battlefielda 1.

Battlefield 1 ma 21 milionów graczy. EA podsumowuje kwartał

Pierwszy kwartał bieżącego roku fiskalnego (kwiecień-czerwiec 2017) był udanym czasem dla Electronic Arts. Firma zanotowała w tym okresie lepsze wyniki niż w tym samym czasie w roku ubiegłym. - To był wybitny kwartał. Świetnie prosperowały społeczności skupiony wokół naszych najsilniejszych marek, jak Battlefield, portfolio EA Sports, Star Wars i The Sims - wylicza dyrektor wykonawczy spółki, Andrew Wilson.

Battlefield 1 ma już 21 milionó zarejestrowanych graczy, co dowodzi, że decyzja o umiejscowieniu akcji w czasach I wojny światowej, choć niosła ze sobą ryzyko, okazała się słuszna. Choć od premiery The Sims 4 na PC minęły już blisko trzy lata, gra rok do roku zwiększyła bazę użytkowników o 20 proc. W FIFA Mobile gra już ponad 95 milionów ludzi, a NBA Live Mobile przyciągnęło uwagę 70 milionów właścicieli urządzeń przenośnych. W porównaniu z ubiegłym rokiem o 11 proc. wzrosła też popularność trybu FIFA Ultimate Team.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!