Nioh - DLC Niepokorny honor już dostępne, czas zmierzyć się z najtrudniejszym jak dotąd bossem

Małgorzata Trzyna
2017/07/26 14:15
0
0

Sanada Yukimura to prawdziwy samuraj, dla którego honor jest najważniejszy.

Nioh - DLC Niepokorny honor już dostępne, czas zmierzyć się z najtrudniejszym jak dotąd bossem

Nioh otrzymało drugi pakiet DLC - Niepokorny honor, skupiające się na końcówce okresu Sengoku i oblężeniu Osaki (zima). Zadanie Williama polega na przedostaniu się do doskonale bronionej twierdzy Sanada Maru. Jednak na naszej drodze staną legendarni wojownicy.

- William zmierzy się z najsłynniejszym samurajem, Sanadą Yukimurą - ogłosiło Team Ninja. - Jego heroiczne czyny i nieustraszoność w obliczu śmierci najlepiej oddaje ducha tych ludzi. Pod wieloma względami jest to idealny wojownik, a w grze skupiającej się na walce na śmierć i życie nie moglibyśmy wyobrazić sobie lepszego kandydata na najtrudniejszego przeciwnika.

Team Ninja dołożyło wszelkich starań, by w grze oddać należną cześć temu legendarnemu wojownikowi. Zespół wyjaśnił również, że symbolem klanu Sanady jest sześć monet, dzięki którym możliwe jest przekroczenie rzeki Sanzu po śmierci - podobnie jak w greckiej mitologii przedostanie się przez rzekę Styks.

GramTV przedstawia:

Niepokorny honor pozwala też zmierzyć się z Sarutobi Sasuke, który opanował rozmaite techniki ninjutsu i stał się zaufanym człowiekiem Yukimury oraz jego najgroźniejszym strażnikiem.

DLC wprowadza również nową broń - tonfę, do walki w zwarciu, która doskonale sprawdza się jako broń ofensywna i defensywna. Jest to też ukłon w stronę fanów Ninja Gaiden, którzy z pewnością ją rozpoznają. Dodano także dwa nowe duchy opiekuńcze do zdobycia - Enku i Nurarihyon i nowe zestawy zbroi, które możecie zobaczyć na załączonym zwiastunie:

W kolejnym DLC - Bloodshed's End - zobaczymy ciąg dalszy oblężenia Osaki.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!