ARK: Survival Evolved - twórcy zapowiadają dodanie nowych serwerów i dedykowanych serwerów do wynajęcia

Małgorzata Trzyna
2017/07/20 13:59
0
0

Studio Wildcard potwierdziło też jeszcze raz, że osoby, które grały w Early Access, nie będą musiały zaczynać od zera po wydaniu pełnej wersji.

ARK: Survival Evolved - twórcy zapowiadają dodanie nowych serwerów i dedykowanych serwerów do wynajęcia

Już 8 sierpnia ukaże się Ark: Survival Evolved w pełnej wersji, po ponad dwóch latach odkąd udostępniono grę w Early Access. Twórcy ponownie potwierdzili, że nie zamierzają kasować danych, a więc gracze, którzy spędzili w grze długie godziny, mogą być spokojni.

GramTV przedstawia:

Stare serwery zostaną zachowane. Będą dodane także nowe serwery, z nowym oprogramowaniem i infrastrukturą, zaprojektowaną tak, by uniemożliwić oszukiwanie w grze czy hakowanie. Gracze będą mogli też wynająć prywatne, dedykowane serwery na każdej z platform i skonfigurować je wedle uznania. Będzie można też tworzyć kopie zapasowe plików serwerów, co pozwoli wypróbowywać nowe rzeczy bez obawy o utratę danych. Serwery dedykowane obsłużą do 100 graczy.

Mod Ragnarok zadebiutuje na konsolach 8 sierpnia. Ta ogromna mapa, oferująca nowe miejsca do odwiedzenia, będzie darmowa dla wszystkich. Na PC, gdzie Ragnarok jest dostępne już od jakiegoś czasu, pojawi się spora aktualizacja z nowymi obszarami do eksploracji i zmianami czyniącymi rozgrywkę przyjemniejszą.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!