Battlefield 1 – dodatek W imię cara na półtoragodzinnym zapisie rozgrywki

LM
2017/07/18 17:25
0
0

Zobacz zmagania na mapie Lupkow Pass i arsenał nowych broni do walki wręcz.

W sieci pojawił się ponad półtoragodzinny materiał wideo, na którym youtuber Westie zaprezentował wybrane elementy zaplanowanego na wrzesień dodatku do gry Battlefield 1 – W imię cara (In the Name of the Tsar). Dzięki niemu możecie przyjrzeć się mapie Przełęcz Łupkowska (Lupkow Pass), która pojawi się w grze wraz ze wspomnianym dodatkiem. Jednocześnie Westie udostępnił kilkuminutowy materiał, na którym możecie zobaczyć cztery rodzaje broni podręcznej – nóż, maczetę, niewypał granatu i siekierę.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedzią dewelopera, dodatek W imię cara wprowadzi łącznie sześć nowych map, tryb Supply Drop, w którym będziemy walczyć o zasoby zrzucane z pokładu samolotu. Poza tym w Batllefield 1 pojawi się rosyjska armia, bataliony kobiece, a także kilkanaście nowych broni, wśród których znajdziecie również wspomniany arsenał broni służący do walki w bezpośrednim dystansie.

Battlefiel 1 ukazał się 21 października 2016 roku na najważniejszych platformach sprzętowych. W marcu tego roku ukazało się pierwsze rozszerzenie do gry – Nie Przejdą. Poza omawianym we wiadomości dodatkiem twórcy ogłosili dwa kolejne – Niespokojne wody i Apokalipsa, ale na razie nie ujawniono zbyt wiele na ich temat.

Battlefield 1 – dodatek W imię cara na półtoragodzinnym zapisie rozgrywki

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!