Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

10-godzinne demo Mass Effect: Andromeda dostępne za darmo

LM
2017/07/14 10:10

Wersja demonstracyjna dostępna jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Udostępniona przed premierą testowa wersja gry Mass Effect: Andromeda dostępna wtedy jedynie dla subskrybentów usługi Origin Access i EA Access powraca na serwery w formie wersji demonstracyjnej. Jeśli gra wciąż leży w sferze Waszych zainteresowań, ale woleliście odczekać, aż deweloper poprawi najbardziej rażące błędy kolejnymi łatkami, to macie świetną okazję, by pobawić się przez dziesięć godzin w świecie gry zupełnie za darmo. Rozgrywkę możemy prowadzić zarówno w ramach kampanii fabularnej, jak i w trybie dla wielu graczy.

Aby pobrać wersję demonstracyjną, wystarczy zalogować się do platformy Origin lub skorzystać ze sklepu producenta konsoli na PlayStation 4 i Xboksie One. Demo Mass Effect: Andromeda będzie dostępne do 1 listopada 2017 roku, a jeśli po upływie zarezerwowanego dla wersji testowej czasu zdecydujecie się kupić grę, to będziecie mogli kontynuować rozgrywkę z zachowaniem postępów w grze.

GramTV przedstawia:

Mass Effect: Andromeda zadebiutowało 21 marca na najważniejszych platformach sprzętowych.

10-godzinne demo Mass Effect: Andromeda dostępne za darmo

Komentarze
6
Samers90
Gramowicz
16/07/2017 01:48

Wiem ze wyjdę na dziwaka ale ja przy andromedzie bawiłem się całkiem dobrze. Rzecz jasna ignorowałem fakt niedociągnięć graficznych itd gra sama w sobie na jakiś czas mnie wciągnęła i jak by wyszło fabularne dlc to chętnie bym tam wskoczył raz jeszcze 

Headbangerr
Gramowicz
14/07/2017 17:58

Nie chodzi o technikalia. Gra jest fabularną miernotą, przy której nawet ME3 błyszczy.

Danoniero
Gramowicz
14/07/2017 16:00

Coś tam jest poprawione i poukrywane, ale fakt pozostaje faktem, tych pieniędzy to warte nie jest. Niczym używany samochód wyremontowany po wypadku.

Karfein
Gramowicz
14/07/2017 13:56

Czy ja wiem - animacje ust są dalej słabe, ale postaci już nie wyglądają, jakby miały udar, a i część scen nie do uratowania zmodyfikowano tak, że pozmieniali ujęcia i nie widać twarzy, więc nie kole w oczy. Poprawiono też sceny, gdzie piącha mijała się z twarzą i takie tam.

Problem w tym, że początek Andromedy jest słaby, a gra się robi fajna w drugiej połowie - demo zaś wręcz tylko utwierdzi ludzi w tym, że Andromeda nie jest warta świeczki. Niestety mam wrażenie, że ludzie ją ogarną dopiero, jak wpadnie do EA/Origin Access - zakładam, że stanie się to na święta.

Jeszcze jedno - jeśli komuś się podobało multi w ME3, to tutaj wsiąknie bez reszty /uploads/emoticons/smile.png" srcset="/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" />

rolex333
Gramowicz
14/07/2017 12:29

To prawda. Ta gra jest już przegrana, że tak powiem

Headbangerr
Gramowicz
14/07/2017 12:15

Tej gry nic nie uratuje. Ani kolejne patche, ani darmowe wersje demo.