Informacje

Co najmniej cztery hity od Sony w pierwszej połowie 2018 roku

...

Wszystkie najważniejsze gry na PS4 pokazane na E3 2017 zadebiutują najpóźniej w pierwszej połowie 2018 roku - deklaruje Shawn Layden.

Co najmniej cztery hity od Sony w pierwszej połowie 2018 roku - obrazek 1

Days Gone, God of War, Detroit: Become Human i Spider-Man pochłonęły sporo czasu na konferencji Sony, ale firma nie raczyła nas poinformować o terminach ich wydania. Wiadomo było jedynie, że zadebiutują one w 2018 roku i z tą informacją japoński gigant nas zostawił. Choć w pewnym stopniu okienko wydawnicze już po prezentacji starał się jednak doprecyzować Shawn Layden, prezes Sony Interactive Entertainment of America.

Wypowiadając się na łamach dziennika The Telegraph stwierdził, że mocnym punktem tegorocznego okresu przedświątecznego będzie Gran Turismo Sport, które na E3 było dogłębnie prezentowane. Prawdziwa kanonada powinna rozpocząć się jednak po Nowym Roku. - Spośród premier zaplanowanych na 2018 rok, wszystkie tytuły ukażą się w pierwszej połowie roku. Najprawdopodobniej trafią do sprzedaży w ciągu 12-13 miesięcy - skomentował Layden, odnosząc się do wyżej wymienionych gier.

Na PS4 zapowiada się zatem gorąca zima i wiosna, ale również dość spokojny okres przedświąteczny.

Najnowsze
Lubisz nas?