DiRT 4 debiutuje na PC i konsolach, Techland prezentuje nowe materiały wideo

Małgorzata Trzyna
2017/06/09 16:40

O wrażeniach z gry opowiadają Tomasz Kuchar - krajowy mistrz rallycrossu i Jakub "Colin" Brzeziński - gracz i kierowca rajdowy.


Dziś na PC, PS4 i Xboksie One debiutuje DiRT 4 - najnowsza odsłona rajdowej serii Codemasters, która w recenzjach zbiera bardzo wysokie oceny. Z okazji premiery, wydawnictwo Techland zaprezentowało nowe materiały wideo z dwoma kierowcami jeżdżącymi w polskim teamie DiRT 4 - Jakubem "Colinem" Brzezińskim oraz Tomaszem Kucharem. "Colin" jest graczem i profesjonalistą: swą przygodę z rajdami rozpoczął przed komputerowym ekranem, by później ścigać się w prawdziwych rajdach. Tomasz Kuchar, z pewnością znany fanom sportów motorowych, to krajowy mistrz rallycrossu.

W DiRT 4 na graczy czekają nie tylko szutrowe zmagania, ale też rallycross, oparty o licencję Rallycrosowych Mistrzostw Świata, a także wyścigi potężnych ciężarówek na błotnistych torach - Landrush.

GramTV przedstawia:

Zapraszamy również do obejrzenia wcześniejszych materiałów wideo, na których realizm DiRT 4 chwalił Jakub Przygoński i Klaudia Podkalicka:


Komentarze
3
Kalten80
Gramowicz
10/06/2017 11:06

Strasznie mi nie pasuje ten pilot o głosie Jaskra :/

MisioKGB
Gramowicz
09/06/2017 22:06
Danoniero napisał:

Grałem zaczynając od Colin McRae 2 po dirt 3. Dirt 4 jest najlepszą częścią kiedykolwiek.

Wow bardzo zachwały komentarz. A więc dokonało się, Codemasters powraca w chwale, na pewno pogram jak już ogarnę wszystko co mam na dysku.

Danoniero
Gramowicz
09/06/2017 20:39

Grałem zaczynając od Colin McRae 2 po dirt 3. Dirt 4 jest najlepszą częścią kiedykolwiek.