Informacje

Shadow Warrior 2 trafi na PS4 i Xboksa One w przyszłym tygodniu

... Małgorzata Trzyna

Uznane dzieło polskiej ekipy Flying Wild Hog, które ukazało się na PC w październiku ubiegłego roku, wkrótce doczeka się premiery na konsolach.

Shadow Warrior 2 trafi na PS4 i Xboksa One w przyszłym tygodniu - obrazek 1

Flying Wild Hog i Devolver Digital ogłosili datę konsolowej premiery Shadow Warrior 2 - gry, która na PC została wysoko oceniona zarówno przez media (w naszej recenzji Kamil przyznał grze 9/10 punktów), jak i graczy (na Steam grę oceniło ponad 6 tysięcy osób, z czego 90% pozytywnie). Shadow Warrior 2 trafi na PS4 i Xboksa One 19 maja 2017. Twórcy podkreślili również, że przy okazji konwersji tytułu na konsole, przeprowadzili sporo testów, by sterowanie za pomocą kontrolera było intuicyjne i przyjemne - niezależnie, czy strzelamy, czy dobijamy przeciwników w walce wręcz.

Pierwsza część serii Shadow Warrior ukazała się w roku 1997, w roku 2013 (PC) i 2014 (PS4, Xbox One) do sprzedaży trafił jej reboot. Shadow Warrior 2 trafi więc na konsole 20 lat po wydaniu "jedynki".

Ekipa Flying Wild Hog ogłosiła również, że ci, którzy zamówią Shadow Warrior 2, otrzymają bezpłatnie reboot Shadow Warrior. Pakiet zawierający obie części został nazwany Shadow Warrior Collection.

Najnowsze
Lubisz nas?