Informacje

Minie sporo czasu, zanim pojawi się kolejny Mass Effect

... LM

BioWare Montreal zostało zredukowane i poza rozwijaniem Andromedy jego pracownicy będą wspierać inne oddziały BioWare'u.

Minie sporo czasu, zanim pojawi się kolejny Mass Effect - obrazek 1

Jak donosi serwis Kotaku na podstawie kilku niezależnych, blisko związanych z firmą źródeł, marka Mass Effect tymczasowo idzie w odstawkę. Nie oznacza to, że w przyszłości BioWare po nią nie sięgnie, ale trochę sobie poczekamy. Najnowsza odsłona serii – Mass Effect: Andromeda – spotkała się z mieszanymi odczuciami i złą sławą, przez co nie odniosła takiego sukcesu, jak pierwotnie zakładano. Studio BioWare Montreal zostało zredukowane i pełni funkcję jednostki pomocniczej. Część pracowników będzie pracować przy Star Wars: Battlefront II, a cześć z nich będzie oddelegowana do innych projektów, włącznie z tym, którego premierę przesunięto. Część załogi zostanie na miejscu, żeby zapewnić kolejne łatki i czuwać nad trybem wieloosobowym w grze.

Mass Effect: Andromeda to czwarta, pełnoprawna odsłona serii Mass Effect. Tytuł ukazał się w marcu tego roku i został bardzo chłodno przyjęty przez media branżowe. Co więcej, w wersji testowej gracze wyłapali masę błędów, które zestawione na jednym wideo obiegły internet i przelały czarę goryczy BioWare'u. Wczoraj gra otrzymała kolejną popremierową łatkę opatrzoną numerem 1.06 i wszystko wskazuje na to, że deweloper konsekwentnie niweluje wszystko, co przyczyniło się do nie najlepszych opinii o grze.

Najnowsze
Lubisz nas?