Warsaw Comic Con będzie gratką dla cosplayerów

Katarzyna Dąbkowska
2017/04/21 14:42
0
0

Podczas imprezy będą organizowane konkursy, pokazy i warsztaty tworzenia kostiumów.

Warsaw Comic Con będzie gratką dla cosplayerów

Jeśli lubicie przebierać się za różne postacie z gier, filmów czy seriali lub stoicie po drugiej stronie barykady i wolicie obserwować pięknie ubranych cosplayerów, świetną okazją na dobrą zabawę będzie tegoroczny Comic Con odbywający się w Nadarzynie niedaleko Warszawy od 1 do 4 czerwca tego roku. Cosplayerzy będą mogli wziąć udział w specjalnym konkursie.

Uczestnicy konkursu najpierw zostaną ocenieni przez specjalnie wybrane jury, a następnie zaprezentują swoje kostiumy przed publicznością. Łączna pula nagród w konkursie wynosi 11 tysięcy złotych (5000 zł za Grand Prix i po 1500 zł za najlepszy cosplay, projekt własny, prezentację grupową i prezentację solo). Dostępny będzie również konkurs online dla wszystkich chętnych. Tutaj nagrody będzie przyznawać jury. Ambasadorami wydarzenia będą znane cosplayerki – Issabel, Shappi, Idragonss oraz Violet.

GramTV przedstawia:

Podczas Comic Conu gracze będą mogli wziąć udział w specjalnych warsztatach tworzenia kostiumów, a także pokazach i prelekcjach. Będą mogli zobaczyć również ciekawą kolekcję Aldony Talarczyk składającą się na różne stroje księżniczki Amidali z Gwiezdnych wojen. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!