Dzieci Martwej Ziemi - nowa powieść Jana Waletowa z serii Ziemia Niczyja ukaże się 19 maja

Małgorzata Trzyna
2017/04/19 13:25
0
0

Prześledź losy Michaiła Władymirowicza Siergiejewa, który ma zadziwiającą zdolność pakowania się w kłopoty - ale też umie doskonale sobie radzić.

Dzieci Martwej Ziemi - nowa powieść Jana Waletowa z serii Ziemia Niczyja ukaże się 19 maja

Za sprawą wydawnictwa Fabryka Słów już 19 maja 2017 na półki księgarń trafi nowa powieść Jana Waletowa z serii Ziemia Niczyja - Dzieci Martwej Ziemi.

Wśród pól minowych, za kolczastym drutem znajdziesz dom

Niegdyś byli oddziałem uderzeniowym radzieckiego imperium…

GramTV przedstawia:

Teraz ci, którzy pozostali przy życiu, to najemnicy, odszczepieńcy lub współpracownicy służb specjalnych. Dla nich spokojne życie to nieziszczalne marzenie. Oficjalnie nie istnieją, lecz światowa szachownica jak dawniej drży od operacyjnych gier, które prowadzą…

Książka pozwala prześledzić losy Michaiła Władymirowicza Siergiejewa, który potrafi sobie radzić w sytuacjach niemal bez wyjścia. Tylko dzięki temu Michaił nadal żyje, nawet jeśli jego świat pogrążył się w chaosie, gdy przyszedł Potop i wszystko zostało zmiecione z powierzchni ziemi wielką, radioaktywną falą. To, co było przed katastrofą, nie ma już znaczenia. Liczy się tylko to, co jest się w stanie zrobić, by przeżyć w świecie między Ziemią Niczyją a Strefą Wspólnych Wpływów.

Siergiejew doskonale sobie radzi, kiedy wpada w kłopoty - a zdarza mu się pakować w nie bardzo często, gdyż ciągle tkwi w nim rycerskie poczucie sprawiedliwości, którego nie zabiła w nim nawet Ziemia Niczyja. Tym razem jednak wplątał się w o jedną aferę za dużo i narobił sobie tylu wrogów, że ma właściwie zerowe szanse na przeżycie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!