Minotaur - ciekawe visual novel trafiło na Kickstartera

Katarzyna Dąbkowska
2017/04/17 12:47
0
0

Twórcy potrzebują 30 tys. euro na produkcję gry.

Minotaur - ciekawe visual novel trafiło na Kickstartera

Jeśli nie macie pomysłu na wydanie kilku złotych zalegających wam w portfelu, a lubicie ciekawe historie, może zaciekawi was najnowsza gra studia U7 Committee, która trafiła właśnie do serwisu Kickstarter. Jest to połączenie visual novel z klasyczną przygodówką point&click. Twórcy potrzebują 30 tys. euro na produkcję swojej gry. Aktualnie zebrali już ponad 8 tys., ale do końca akcji pozostało jeszcze 29 dni.

GramTV przedstawia:

Minotaur, bo tak gra ma się nazywać, opowiada historię pięciu ludzi, którzy budzą się pewnego dnia i zauważają, że nie mogą nijak wydostać się ze swojego domu. Wkrótce dowiadują się, że nie jest to przypadek, ale ukartowana intryga, której stawką jest ich życie. Podczas rozgrywki kierujemy pięcioma grywalnymi postaciami. Nasze decyzje będą wpływały na dalszy przebieg rozgrywki i ostateczne zakończenie gry.

Jeśli nie jesteście przekonani co do wydania kieszonkowego na Minotaur, możecie przetestować grę korzystając z wersji demonstracyjnej. Jeśli uda się zebrać 30 tys. euro na produkcję, gra powinna zadebiutować w grudniu tego roku na PC i Makach. Więcej informacji na temat wersji demo i zbiórki znajdziecie na Kickstarterze. Gra znalazła się również w programie Steam Greenlight.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!