Demo horroru Stories Untold dostępne do pobrania

Małgorzata Trzyna
2017/03/25 14:45
0
0

Studio No Code przygotowało także trailer z cytatami z recenzji, dzięki któremu przekonacie się, czemu warto zagrać w Stories Untold.

Devolver Digital i szkockie studio No Code przygotowali trailer Stories Untold - "eksperymentalnej, tekstowej gry przygodowej" - z wybranymi cytatami recenzentów, którym gra bardzo przypadła do gustu. Jednak jeśli ich słowa to za mało, by podjąć decyzję o zakupie, warto sprawdzić darmową wersję demonstracyjną. Demo pozwala ukończyć pierwszy rozdział gry, zatytułowany The House Abandon i przekonać się, co Stories Untold ma do zaoferowania.

GramTV przedstawia:

- Zwykle wzdragałbym się przed udostępnieniem brudnej rzeszy graczy choćby szczypty tej słodkiej gry bezpłatnie - powiedział Fork Parker, CFO Devolver Digital. - Jednak nawet ta mała cząstka gry sprawi, że wystraszą się i narobią w gacie, a potem przyczołgają się z pieniędzmi w dłoni, błagając o więcej Stories Untold.

Stories Untold przywodzi na myśl lata 80. Gra oferuje cztery odrębne historie, z innymi realiami i zasadami rozgrywki zaczerpniętymi z różnych gatunków - od klasycznej, tekstowej przygody po point-and-click.

Demo horroru Stories Untold dostępne do pobrania

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!