Informacje

Cosplayerka bez doświadczenia winna tragicznym animacjom twarzy w Mass Effect Andromeda?

... Katarzyna Dąbkowska

BioWare wydało specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Cosplayerka bez doświadczenia winna tragicznym animacjom twarzy w Mass Effect Andromeda? - obrazek 1

Mass Effect Andromeda jeszcze nie miało swojej premiery, jednak już teraz gra jest bardzo atakowana za niezwykle marne animacje twarzy. Gracze zarzucają BioWare, że nie przyłożyło się do projektu pomimo ogromnego budżetu. Oliwy do ognia dolała cosplayerka, Allie Rose-Marie, która w swoim opisie na Twitterze dodała, że pracowała w BioWare jako główny animator twarzy. Problem w tym, że nie ma ona żadnego doświadczenia w tym temacie.

Allie stała się zatem obiektem ataków ze strony graczy, tak samo BioWare, które miało zatrudnić osobę bez żadnego doświadczenia. Cosplayerka usunęła taką informację, ale została ona wyłapana przez graczy.

BioWare również szybko zareagowało na tę sytuację i wydało oświadczenie, w którym tłumaczy, że ostatnio błędnie zinterpretowano pracę byłego pracownika Electronic Arts. Zaprzeczono tym samym, jakoby Allie stała na czele działu animatorów twarzy. Aarynn Flynn napisał w notce, że szanują zdanie graczy, jednak nie mają zamiaru akceptować ataków na poszczególne osoby, nieważne, jaki był ich wkład w produkcję. Nie wytłumaczono jednak, jaki dokładnie wkład miała Allie.

Przypomnijmy, że Mass Effect Andromeda zadebiutje na PC, PlayStation 4 i Xboksie One 23 marca. Więcej informacji na temat gry znajdziecie pod tym adresem.
Cosplayerka bez doświadczenia winna tragicznym animacjom twarzy w Mass Effect Andromeda? - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?