Battlefield 1 - wszystkie cztery dodatki zapowiedziane. Znamy szczegóły

Patryk Purczyński
2017/02/28 18:43

Electronic Arts podało tytuły i pierwsze informacje na temat wszystkich czterech rozszerzeń, jakie ukażą się w ramach Season Passa do Battlefielda 1.

Battlefield 1 - wszystkie cztery dodatki zapowiedziane. Znamy szczegóły

Nie przejdą to pierwszy dodatek do Battlefielda 1, ale oczywiście nie jedyny, który przygotowuje DICE. Electronic Arts ujawniło, że kolejne DLC nosić będą następujące tytuły: W imię cara, Niespokojne wody i Apokalipsa. Oto, jak poszczególne rozszerzenia przedstawia wydawca jednego z najlepszych shooterów wojennych ubiegłego roku:

  • W imię cara - dołącz do armii rosyjskiej i przenieś się na największy front Wielkiej Wojny. Szarżuj z legendarnymi rosyjskimi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji. Bierz udział w starciach na skutych lodem archipelagu i walcz w zaśnieżonych wąwozach zdradzieckiej Przełęczy Łupkowskiej.
  • Niespokojne wody - bierz udział w zaciętej wojnie morskiej z udziałem nowej jednostki pływającej – niszczyciela. Zwyciężaj z pomocą nowych sterowców morskich, dołącz do szalonego ataku na Zeebrugge i szturmuj plaże w pierwszych dniach desantu na Gallipoli.
  • Apokalipsa - weź udział w najbardziej krwawych bitwach I wojny światowej. Przejmuj kontrolę nad terenem, korzystając z zabójczego uzbrojenia powstałego wskutek desperacji i chęci przełamania impasu. W tym dodatku zejdziesz prosto do piekła i poznasz największe koszmary Wielkiej Wojny. Przygotuj się na apokalipsę.

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup przepustki sezonowej do Battlefielda 1, w każde z rozszerzeń będą mogli zagrać dwa tygodnie przed pozostałymi konsumentami. Electronic Arts nie ujawnia na razie terminów wydania DLC. Wiadomo jedynie, że pierwszy z nich, czyli Nie przejdą, ukaże się w marcu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
doliwaq
Gramowicz
02/03/2017 21:31
speedbartek napisał:

Szarżuj z legendarnymi rosyjskimi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji.

I dostań legendarny wycisk od niemców xD

No cóż, pod Gallipoli to angole ze swoimi satelitami z Australii i Nowej Zelandii dostali wycisk od Turków :P

 

speedbartek
Gramowicz
28/02/2017 22:17

Szarżuj z legendarnymi rosyjskimi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji.

I dostań legendarny wycisk od niemców xD

koNraDM4
Gramowicz
28/02/2017 20:25

Mam nadzieję, że mapy dorównają podstawce, bardzo mnie jednak boli fakt, że porządne mapy z wykorzystaniem łodzi będą dostępne w dodatku bo jednak tam gdzie są łodzie to marnie to wszystko wygląda, z reguły używa się ich do samobójczych ataków na drednota i często równie samobójczych desantów na plaży (mówię tu o Operacjach) bitwy jednej łodzi z drugą zdarzają się rzadko.