Informacje

Tak będzie wyglądać Micro Machines World Series - Codemasters zaprezentowało świeże grafiki

...

Zapowiada się na powrót do korzeni, lecz w nowoczesnym stylu. Fani serii oraz miłośnicy zręcznościowych wyścigów mają szansę na przyjemną grę.

Tak będzie wyglądać Micro Machines World Series - Codemasters zaprezentowało świeże grafiki - obrazek 1

Pośród czterech obrazków znalazł się jeden artwork oraz cztery grafiki poglądowe, które co prawda nie są bezpośrednim screenem z rozgrywki, ale jak zaznacza polski wydawca przygotowano je w oparciu o silnik produkcji. Jest więc szansa, że koniec końców nie będą całkowicie oderwane od rzeczywistości, a efekt końcowy będzie choćby w zbliżeniu przbyliżony do tego, co widzimy na poniższych obrazkach. A trzeba przyznać, że wygląda to całkiem zachęcająco - kolorowe poziomy, dynamiczna rozgrywka, sympatyczne modele samochodzików. Szczególnie ten ostatni element powinien zwrócić Waszą uwagę, bo są to już te pojazdy, które znajdziemy w grze.

Tak będzie wyglądać Micro Machines World Series - Codemasters zaprezentowało świeże grafiki - obrazek 2
Tak będzie wyglądać Micro Machines World Series - Codemasters zaprezentowało świeże grafiki - obrazek 3
Tak będzie wyglądać Micro Machines World Series - Codemasters zaprezentowało świeże grafiki - obrazek 4
Tak będzie wyglądać Micro Machines World Series - Codemasters zaprezentowało świeże grafiki - obrazek 5

O tym, że Micro Machines World Series ukaże się na konsolach, wiemy od miesiąca. W między czasie dowiedzieliśmy się dodatkowo, że polskim wydawcą gry został Techland. Produkcja zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Xbox One dokładnie 23 czerwaca.

Najnowsze
Lubisz nas?