Felieton

Tak będzie wyglądać Micro Machines World Series - Codemasters zaprezentowało świeże grafiki

Paweł Pochowski, 23 lutego 2017 16:30 0

Zapowiada się na powrót do korzeni, lecz w nowoczesnym stylu. Fani serii oraz miłośnicy zręcznościowych wyścigów mają szansę na przyjemną grę.

Pośród czterech obrazków znalazł się jeden artwork oraz cztery grafiki poglądowe, które co prawda nie są bezpośrednim screenem z rozgrywki, ale jak zaznacza polski wydawca przygotowano je w oparciu o silnik produkcji. Jest więc szansa, że koniec końców nie będą całkowicie oderwane od rzeczywistości, a efekt końcowy będzie choćby w zbliżeniu przbyliżony do tego, co widzimy na poniższych obrazkach. A trzeba przyznać, że wygląda to całkiem zachęcająco - kolorowe poziomy, dynamiczna rozgrywka, sympatyczne modele samochodzików. Szczególnie ten ostatni element powinien zwrócić Waszą uwagę, bo są to już te pojazdy, które znajdziemy w grze.

O tym, że Micro Machines World Series ukaże się na konsolach, wiemy od miesiąca. W między czasie dowiedzieliśmy się dodatkowo, że polskim wydawcą gry został Techland. Produkcja zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Xbox One dokładnie 23 czerwaca.

DiRT Rally 2.0 - premierowy zwiastun i szczegóły dotyczące DLC
MX vs. ATV All Out otrzyma wydanie Anniversary Edition na konsolach
DiRT Rally 2.0 - godny następca DiRT Rally - przegląd ocen
DiRT Rally 2.0 otrzyma wsparcie dla gogli VR
najnowsze