Informacje

Praca w gram.pl czeka na Ciebie!

... gram.pl

Jesteś wielkim pasjonatem gier i chciałbyś wiązać z nimi przyszłość? Dołącz do naszej ekipy!

Praca w gram.pl czeka na Ciebie! - obrazek 1

Gram.pl poszukuje kilku pracowników. Jeśli zatem interesujecie się grami i chcielibyście dołączyć do młodego, pełnego energii zespołu, sprawdźcie nasze oferty pracy. Poszukujemy kilku pracowników na stanowiska:

Osoby zainteresowane wybranym przez siebie stanowiskiem prosimy o przesłanie swojego CV na adres praca@gram.pl, koniecznie umieszczając w tytule wiadomości numer referencyjny (PROGPHP022017) oraz imię i nazwisko (przykładowo "PROGPHP022017 Jan Kowalski"). Wszystkie informacje na temat pracy w gram.pl oraz szczegóły odnośnie wymagań znajdziecie na tej stronie internetowej.

Do wysyłanej aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę gram.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 Nr 101, poz.926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

Ze swojej strony zapewniamy pracę przy interesujących projektach i miłą atmosferę.

Najnowsze
Lubisz nas?