Ark: Survival Evolved hitem na PS4

Patryk Purczyński
2017/02/19 11:25
0
0

Rewelacyjnie sprzedaje się Ark: Survival Evolved na PS4. Na PSN gra była najlepiej sprzedającą się pozycją w grudniu i styczniu.

Ark: Survival Evolved hitem na PS4

Już ponad milion właścicieli PlayStation 4 zakupił Ark: Survival Evolved. Produkcja Studio Wildcard, aby osiągnąć ten wynik na konsoli Sony, potrzebowała około dwóch miesięcy. Na pecetach tempo sprzedaży było więc szybsze - tam pierwszy milion udało się osiągnąć w ciągu jednego miesiąca. Nie zmienia to jednak faktu, że na PS4 gra jest rozchwytywana i zarówno w grudniu jak i styczniu zajęła pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się tytułów na PSN.

- Chcemy bardzo podziękować wszystkim fanom, którzy wspierają nas na drodze do ukończenia tej spektakularnej gry - mowi Jeremy Stieglitz, współzałożyciel Studio Wildcard. - Społeczność to najważniejszy czynnik, który sprawia, że ARK jest tak ekscytującym, dynamicznym doświadczeniem, a gracze wracają po więcej - dodaje.

GramTV przedstawia:

Oprócz komputerów i PS4 Ark: Survival Evolved dostępne jest także na Xboksie One, gdzie według danych z sierpnia ubiegłego roku sprzedało się w 1,5 mln egzemplarzy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!