Rocket League wkracza do świata zabawek

Patryk Purczyński
2017/02/05 13:00
0
0

Niepozorna produkcja zaczynająca jako gratis w PS Plus osiągnęła taką popularność, że wykracza poza przemysł gier.

Rocket League wkracza do świata zabawek

12 pojazdów z Rocket League, na co dzień walczących o wbicie piłki do bramki przeciwnika, wiosną tego roku dostępnych będzie w formie zabawkowych samochodzików. Psyonix nawiązało współpracę z firmą Zag Toys, zajmującą się produkcją kolekcjonerskich zabawek. Co ciekawe, kupując resoraki z serii Original Minis, konsumenci otrzymają także kody do zamienienia na zawartość w grze.

- Original Minis będą podobne do zabawkowych aut, na których się wychowaliśmy (lub, jeśli jesteście mną, nadal się nimi bawicie) - mówi półżartem Devin Connors, menedżer społecznościowy Psyonix. - Przenieście wyścigi z powrotem na dywan lub podłogę, poczekajcie aż zwiększy się moc i odlatujcie! - zachęca Connors. W serii, która do sklepów wkroczy za kilka miesięcy, znajdą się Octane, Dominus, Masamune, Hotshot, Grog, X-Devil, Merc i Backfire.

GramTV przedstawia:

Na początku roku Psyonix ogłosiło, że Rocket League ma 25 mln graczy. Gra była też w 2016 roku numerem 1 na PS Store. Z takim zapleczem nietrudno będzie o sukces w innej branży.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!