Devolver pomoże deweloperom, którym dekret Trumpa nie pozwala odwiedzić USA na GDC

Katarzyna Dąbkowska
2017/02/03 12:01
4
0

Devolver zaprezentuje gry za deweloperów, którzy nie mogą wjechać do kraju.

Devolver pomoże deweloperom, którym dekret Trumpa nie pozwala odwiedzić USA na GDC

Jeśli śledzicie wiadomości, z pewnością słyszeliście już o dekrecie, jaki podpisał kilka dni temu nowy prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump. Zawiesza on do odwołania przyjmowanie przez USA uchodźców z Syrii, a na 90 dni wstrzymuje wydawanie wiz pozwalających na wjazd do kraju obywatelom Libii, Syrii, Iraku, Iranu, Sudanu, Somalii i Jemenu. Dekret określa te kraje jako związane z zagrożeniem terrorystycznym. Problem dotknie chociażby deweloperów niezależnych, którzy mieli zawitać w USA na zbliżającą się imprezę GDC. Devolver Digital znalazł jednak na to sposób.

Devolver Digital, znany chociażby z takich gier jak Hotline Miami czy Enter the Gungeon, wyciąga pomocną dłoń do deweloperów niezależnych, którym wjazd na teren USA w czasie trwania GDC blokuje nowy dekret Trumpa. Firma postanowiła, że użyczy swoich komputerów i gogli wszystkim deweloperom, którzy nie mogą dotrzeć do San Francisco. Będzie także prezentować gry w ich imieniu. Miejsce jest, niesetety, ograniczone, więc Devolver może nie być w stanie pomóc wszystkim, ale część z deweloperów będzie w stanie zaprezentować swoje pozycje.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
04/02/2017 16:32

A wydawało mi się, że po absurdalnym szantażu wobec Toyoty Trump nie będzie w stanie wymyślić czegoś jeszcze głupszego. Widać po tym tlenionym baldachimem czai się nieprzebrany potencjał..

Usunięty
Usunięty
03/02/2017 20:23
spqqn napisał:

O nie tylko nie deweloperzy z Sudanu i Somalii xDDD Bez nich targi nie mogą się odbyć

hehehe, to już koniec branży giereczkowej, bez takich islamskich potęg elektronicznej rozrywki nie będzie już prawie żadnych giereczek, nie będzie w co grać. Co my teraz zrobimy. Trump to nowy Hitler !!! :)

 

Usunięty
Usunięty
03/02/2017 18:55

O nie tylko nie deweloperzy z Sudanu i Somalii xDDD Bez nich targi nie mogą się odbyć.
Trwa Wczytywanie