Zapowiedziano Skate City - fani Skate nie mogą przejść obojętnie

Paweł Pochowski
2017/01/26 08:45
0
0

Jeżeli lubicie pojeździć czasem na wirtualnej deskorolce, Skate City z całą pewnością jest produkcją, którą powinniście mieć na uwadze.

Zapowiedziano Skate City - fani Skate nie mogą przejść obojętnie

Coś w tym jest, że ostatnio to na urządzenia mobilne wychodzi więcej gier traktujących o temacie jeżdżenia na deskorolce. Po kilkuletniej dominacji Tony Hawka, a następnie przejęciu pałeczki przez Skate gatunek jest praktycznie martwy na PC i konsolach. Z mniejszych, ale fajniejszych produkcji trzy lata temu debiutowało co prawda OlliOlli, ale nawet ta gra zaczynała na urządzeniach mobilnych i dopiero z czasem przeniosła się na inne platformy.

Już teraz trzymam kciuki, by podobny los spotkał kiedyś Skate City, bo świeżo zapowiedziana produkcja wygląda trochę jak przeniesienie Skate na urządzenia przenośne. Za stworzenie tytułu odpowiada studio Snowman, możecie znać ich chociażby z Alto's Adventure, produkcji o snowboardzie. Tym razem deweloperzy na tapetę wzięli temat deskorolki i przygotowali grę, która na pierwszy rzut oka wygląda na mobilny symulator. W oczy rzucają się przede wszystkim przykuwająca wzrok artystyczna oprawa wizualna oraz nastawienie na realizm - i to nie tylko w stylu zabawy, ale także odwzorowanych lokacjach mających znaczenie w kulturze skaterskiej. Pojeździcie m.in. w Barcelonie, Oslo oraz Los Angeles i wykonacie zestaw prawdziwych tricków - od kickflipów, przez grindy, aż po manuale. Podczas zabawy liczyć będzie się styl oraz wyczucie czasu.

Rzućcie okiem na pierwszy teaser, screeny oraz gameplaye na Instagramie.

Linking 3 sets of stairs back to back is a beautiful thing to behold. But it can't compare to the feeling we get from all the love and support we've received from fans so far. Thank you for the overwhelming positive response! This one goes out to all of you! 👏🏼👏🏼👏🏼 Stay tuned and sign up for development updates over at 👉🏽www.skatecitygame.com (link in bio) #goodvibes #grateful #skatelife #skatecity #iOS #skatecitygame #mobilegames #comingsoon #sk8 #games #losangeles #skatecrunch #skateeverydamnday #thrasher #iloveskateboarding #skaters #metrogrammed #skateordie #skatefam #skateanddestroy #thrashermag #skatetroopmag #stackinclips #skateclipsdaily #hellaclips #stylematters #skatecrunchmag #macbalife

Film zamieszczony przez użytkownika Skate City (@skatecitygame)

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!