Tech

Kojarzycie laptopy Razera z trzema ekranami? Skradziono je na CES

Paweł Pochowski, 11.01.2017 09:25 13

Ktoś chyba stwierdził, że nie wytrzyma bez tego sprzętu aż do jego sklepowej premiery.

Zaprezentowane przez Razer laptopy z trzema ekranami wzbudziły na CES sporo zdumienia. Project Valerie to bardzo odważna i zaawansowaną konstrukcja o niebotycznej cenie - obok niej mało który gracz mógł przejść z obojętnością. Jednemu ze zwiedzających targi tak bardzo sprzęt przypadł do gustu, że zapakował go pod pachę i opuścił z nim teren imprezy dokonując zuchwałej kradzież. Poinformował o tym szef Razera, Min-Liang Tan, za pośrednictwem Facebooka.

Firma oferuje 25 tysięcy dolarów za informacje, które pomogą w zidentyfikowaniu i zaaresztowaniu złodzieja. - Nasz zespół pracował bez ustanku przez całe miesiące nad konceptualizacją, a następnie dalszym rozwojem tych jednostek i z dumą przesuwaliśmy granice, by dostarczyć to co najnowsze i najlepsze. Traktujemy kradzież i złodziejstwo, a także szpiegostwo przemysłowe, jeśli o to chodzi w tej sprawie, niezwykle poważnie - napisał CEO firmy.

Także jakbyście przypadkiem u kogoś znajomego zobaczyli niedługo laptop z trzema monitorami to koniecznie zapytajcie go czy nie był ostatnio w USA.

najnowsze