Informacje

Capcom spodziewa się wysokich ocen dla Resident Evil 7

...

Przede wszystkim dziewiątek i dziesiątek, choć dyrektor do spraw marketingu zdaje sobie sprawę, że będą i ósemki. Wierzycie?

Capcom spodziewa się wysokich ocen dla Resident Evil 7 - obrazek 1

Resident Evil jest bardzo ważną serią dla Capcomu, a wobec nowej części firma ma wybitnie wygórowane osiągnięcia. Gra ma się sprzedać w czterech milionach egzemplarzy na samą premierę i co więcej, zamówienia przedpremierowe wskazują, że faktycznie jest na to szansa. Gdyby tego było mało Capcom jest pewien, że wraz z niezłą sprzedażą w parze podążać będą wysokie noty wystawiane przez media. Jak wysokie? Bardzo wysokie, bo dyrektor do spraw marketingu spodziewa się dziewiątek i dziesiątek, choć dopuszcza także możliwość otrzymania ósemek.

- Chcielibyśmy mieć same dziewiątki i dziesiątki, ale jestem pewien, że znadją się także i ósemki. W kwestii jakości gry jesteśmy bardzo spokojni. Pod względem komercyjnym jest to natomiast największa gra, którą wypuszczamy na obecne konsole - powiedział Antoine Molant.

Jak sądzicie czy Resident Evil 7 faktycznie będzie tak dobry czy Antoine po prostu mówi to, co musi powiedzieć? Na szczęście słowa to jedno, ale gra otrzyma także wersję demonstracyjną i to już w ciągu najbliższych dni. Sprawdzicie?

Najnowsze
Lubisz nas?