Felieton

Star Wars: Battlefront 2 z kampanią single-player? "Wysłuchaliśmy graczy"

Patryk Purczyński, 08 grudnia 2016 17:34 5

Czego najbardziej brakowało Battlefrontowi od DICE? Wielu graczy zapewne odpowie, że kampanii. Czy w drugiej części twórcy zmażą tę plamę?

- Z całą pewnością opinie graczy do nas dotarły - zaświadczał Chris Evenden, wiceprezes Electronic Arts ds. relacji inwestorskich podczas swojego wystąpienia na konferencji Barclays Global Technology, Media, and Telecommunications, poruszając temat strzelanki sieciowej Star Wars: Battlefront. - Pojawiały się komentarze o braku głębi i kampanii dla jednego użytkownika. Jesteśmy tego świadomi - oznajmił.

Jednocześnie Evenden wyraźnie nie chciał, by jego słowa zostały zrozumiane jako potwierdzenie obecności kampanii single-player w następnym Battlefroncie. - Nie chciałbym ogłaszać, jak dokładnie na te opinie zareagowaliśmy - uciął. Nietrudno sobie jednak wyobrazić, że DICE i EA zapowiedź tego kalibru trzymają na bardziej odpowiedni moment.

Przypomnijmy, że Star Wars: Battlefront był pozbawiony kampanii w dużej mierze przez brak czasu. Patrick Soderlund tłumaczył, że twórcom zależało na wydaniu gry w okresie zbliżonym do premiery filmowego VII Epizodu Gwiezdnych wojen. Czynnik ten sprawił, że stworzenie trybu fabularnego nie było możliwe. Przypomnijmy, że Battlefront 2 powinien ukazać się w przyszłym roku.

EA komentuje przebieg prac nad Command & Conquer Remastered
Walka w Star Wars Jedi: Fallen Order nie będzie tak wymagająca jak w Soulsach
Jedi: Fallen Order i nowy zwiastun Star Wars: Episode IX. Wiedźmin w Ogrodzieńcu? GramtTV News
Amy Hennig komentuje zapowiedź Star Wars Jedi: Fallen Order
najnowsze