Informacje

Elite: Dangerous trafi na PS4 w drugim kwartale 2017 roku

... Małgorzata Trzyna

Elite: Dangerous na PS4 będzie zawierać zarówno podstawową wersję gry, jak i wszystkie dodatki z zestawu Horizons.

Frontier Developments ogłosiło, że w drugim kwartale 2017 roku na PS4 trafi Elite: Dangerous, wraz ze wszystkimi nowościami wprowadzonymi w dodatkach Horizons oraz sterowaniem "specjalnie dostosowanym do DualShock 4". Gra będzie również wspierać PS4 Pro, choć nie ujawniono, co to dokładnie oznacza.

W Elite: Dangerous przenosimy się w kosmos, do roku 3301, mając przed sobą 400 miliardów gwiazd Drogi Mlecznej, z odwzorowanymi planetami, księżycami, pasami asteroidów i czarnymi dziurami. Zaczynamy z niewielkim statkiem i małą ilością kredytów. Naszym zadaniem jest zdobyć nowe umiejętności, wiedzę, bogactwo i władzę. W erze galaktycznych supermocarstw i międzygwiezdnych wojen, rządy upadają, bitwy kończą się zwycięstwem jednych i porażką innych, a każdy gracz wpływa na rozwój fabuły i kształtuje dzieje ludzkości. W świecie gry można spotkać innych graczy, a każdy napotkany pilot może okazać się cennym sojusznikiem lub śmiertelnym wrogiem.

Elite: Dangerous trafiło na PC w grudniu 2014, w październiku 2015 gra ukazała się na Xboksie One, a niedługo później na PC trafiło pierwsze DLC z pakietu Horizons.

Elite: Dangerous trafi na PS4 w drugim kwartale 2017 roku - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?