Felieton

Kolejny patch do Dark Souls 3 już w drodze - łatka naprawi problemy z Ashes of Ariandel

Małgorzata Trzyna, 22 listopada 2016 13:20 0

W najbliższy piątek doczekamy się aktualizacji 1.9 do Dark Souls 3, wprowadzającej różne poprawki, ale nie dodającej żadnych nowości.

Namco Bandai ogłosiło, że 25 listopada Dark Souls 3 zostanie zaktualizowane do wersji 1.9 (wersja regulacji - 1.2.3). Wprowadzenie łatki będzie wiązało się z kilkugodzinną przerwą w działaniu serwerów: na PlayStation 4 od 2:00 do 4:00 rano, na Xboksie One od 2:00 do 8:00 rano, na PC (Steam) od 9:00 do 11:00.

Aktualizacja naprawi szereg błędów, m.in. umożliwi graczom, którzy dołączają do danego świata walkę z Sir Vilhelmem w Painted World of Ariandel, usunie błąd powodujący, że Friede nie powracała jako Blackflame Friede, jak również błąd powodujący, że Gravetender Greatwolf nie pojawiał się podczas walki. Naprawiono także błąd, który sprawiał, że most zawalał się po stronie gospodarza, ale nie osób, które do niego dołączyły. Patch wprowadza także szereg poprawek w trybie multiplayer i poprawia balans gry. Lista zmian jest znacznie dłuższa, a szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

DLC Ashes of Ariandel zostało wydane w październiku, a jedną z jego nielicznych wad, które Adam wytknął w recenzji, było niewiele nowej zawartości. Bossowie byli jednak trudni do pokonania, ale udało się ich ubić za pomocą samych pięści.

Pięć gier From Software ukończone w jednej sesji, bez otrzymania ciosu – streamer zakończył God Run sukcesem
Wycięta zawartość z Dark Souls 3 - księżycowa ceremonia pogrąża świat w ciemności i otwiera drogę najeźdźcom
Nowy rekord świata w Dark Souls III
Dark Souls 3 - niewidzialne dziecko podczas walki z Oceirosem w wersji alfa było widoczne
najnowsze