News

Uncharted - zdjęcia do filmu ruszą za kilka miesięcy

Katarzyna Dąbkowska, 10.11.2016 10:30 0

Shawn Levy ujawnia kilka szczegółów na temat produkcji.

O tym, że film Uncharted pojawi się na ekranach kin wiemy już od dawna. Produkcja miała zadebiutować w przyszłym roku, jednak ostatecznie premierę przesunięto. Ba! Nie rozpoczęły się nawet jeszcze zdjęcia do filmu. Ale rąbka tajemnicy uchylił Shawn Levy, czyli reżyser filmu.

Levy potwierdził, że zdjęcia do filmu jeszcze się nie rozpoczęły, ale start planują na końcówkę wiosny czy też początek lata przyszłego roku. Z pewnością jednak nie zaczną kręcić przed końcem marca. Reżyser stwierdził także, że nie wybrano jeszcze aktora, który zagra w filmie Nathana Drake'a.

Ostatnio żartował sobie na Twitterze, że na liście polecanych przez fanów aktorów znaleźli się Oscar Isaac (Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy)), Chris Pratt (Jurassic World), Chris Pine (Star Trek: W nieznane), Chris Evans (Kapitan Ameryka) oraz Nikolaj Coster-Waldau (Gra o tron). Nie potwierdził jednak w wywiadzie, czy faktycznie rozważa zaangażowanie jednego z nich.

Levy stwierdził, że aktualnie prowadzone są rozmowy na temat castingów i aktorów, który mogliby odegrać główne role. Nie potwierdził jednak, kiedy dokładnie produkcja zadebiutuje na ekranach kin.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.