Projektant gry Gwint - Damien Monnier - opuszcza CD Projekt RED

Małgorzata Trzyna
2016/11/08 15:45
0
0

Fani nie muszą się obawiać o losy Gwinta - pracuje nad nim kilka tuzinów osób, które dokładnie wiedzą, jaki cel chcą osiągnąć.

Projektant gry Gwint - Damien Monnier - opuszcza CD Projekt RED

Damien Monnier, projektant samodzielnej gry Gwint - Wiedźmińska Gra Karciana i współtwórca Gwinta w Wiedźminie 3, postanowił opuścić CD Projekt RED, o czym poinformował na Twitterze. Zapytany, czym zamierza się teraz zająć, przyznał, że nie wie - ale musi to być ekscytujący projekt w świetnej firmie. Z kolei CD Projekt RED, na pytania o Damiena Monniera, odpowiedziało w następujący sposób:

Damien był jedną z dwóch osób, które zaprojektowały mini-grę znaną z Dzikiego Gonu. Odegrał też istotną rolę w tworzeniu samodzielnej gry Gwint. Jednakże warto pamiętać, że nad tą produkcją pracuje więcej niż kilka tuzinów osób, w tym całkiem sporo projektantów. Mamy precyzyjnie określone cele, które się nie zmieniły.

GramTV przedstawia:

Michał Płatkow-Gilewski dodał, że obie strony rozstały się za porozumieniem, a Damien ma wielu przyjaciół w studiu, którym z pewnością będzie go brakować.

Beta-testy gry Gwint ruszyły pod koniec ubiegłego miesiąca. Mieliśmy okazję już testować grę, a Kamil Ostrowski, opisując swe wrażenia z rozrywki, podkreślił, że tytuł ten niekoniecznie zdetronizuje Hearthstone, ale na pewno może się podobać.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!