News

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana - ruszyły zamknięte testy beta

LM, 26.10.2016 11:00 8

Obecnie tylko na PC i Xboksie One. Już wkrótce również na PlayStation 4.

Początkowo beta testy gry zaplanowane były na wrzesień, ale CD Projekt RED zdecydował się je przesunąć na październik z uwagi na konieczność wprowadzenia niewielkich poprawek do gry. Jeśli już dokonaliście rejestracji, ale póki co nie otrzymaliście swojego klucza, to musicie uzbroić się w cierpliwość. Przepustki wysyłane są w transzach, więc z pewnością otrzymacie dostęp w najbliższym czasie. Jeśli jeszcze nie poprosiliście o kod, to możecie nadal zarejestrować się do bety na oficjalnej stronie gry. Warto mieć na uwadze, że nawet jeśli braliście udział w testach infrastruktury sieciowej „Serwery muszą zginąć” to dla zamkniętej bety musicie ubiegać się o nowy kod dostępu.

REDzi planują wprowadzenie gry na urządzenia mobilne na systemach Microsoftu poprzez uruchomienie kompatybilności gry z Windows 10 Universal Windows Platform. Poza tym w trakcie testów w grze pojawi się też nowa zawartość.

Jeśli uniwersum Wiedźmina jest Wam obce, to CD Projekt RED wraz z uruchomieniem bety udostępnił poradnik dla początkujących, objaśniający podstawowe zasady rządzące rozgrywką. Dodatkowo w publikacji znalazły się ciekawe informacje, które nakreślą Wam powiązania pomiedzy światem Wiedźmina a zawartością karcianki. Jeśli już graliście to koniecznie podzielcie się wrażeniami.

najnowsze