Zawodowcy kontra WRC 6 na podzielonym ekranie

Paweł Pochowski
2016/10/28 15:35
2
0

Do pojedynku na linii startu ustawiło się dwóch znawców WRC - kierowca Jakuba "Colin" Brzeziński oraz dziennikarz Cezary Gutowski.

Zawodowcy kontra WRC 6 na podzielonym ekranie

Techland przygotował kolejny film promujący WRC 6 - najnowszą odsłonę rajdowej serii będącej aktualnie pod skrzydłami BigBen Interactive. Grę zdążyliśmy już zrecenzować na naszych łamach - wystawiliśmy jej siódemkę. Jedną z nowości w tegorocznej edycji jest możliwość zabawy na podzielnym ekranie i to właśnie na tym koncentruje się materiał od wydawcy. Techland zaprosił bowiem dwóch zawodowców - kierowcę Jakuba "Colina" Brzezińskiego oraz dziennikarza specjalizującego się w motosporcie, Cezarego Gutowskiego.

Wygląda na to, że obu Panom nowa opcja przypadła do gustu. "To idealna rzecz na wieczorne spotkanie z kolegami. Poza tym można rywala szturchnąć, kiedy widzi się, że idzie mu za dobrze" - powiedział Brzeziński."Graliśmy z Colinem w wiele rajdowych gier, ale nigdy nie mieliśmy split-screena. To bardzo fajna i towarzyska opcja" - dodał Cezary Gutowski. Ich wspólne zmagania możecie obejrzeć poniżej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
28/10/2016 22:39

Dostali w łapy pady zamiast kierownic!?Wut?

Usunięty
Usunięty
28/10/2016 22:39

Dostali w łapy pady zamiast kierownic!?Wut?