Framed 2 - ulubiona gra Hideo Kojimy z 2014 roku dostanie kontynuację

Katarzyna Dąbkowska
2016/10/20 11:24

Gracze mogą liczyć na nowe łamigłówki, bohaterów, lokacje i lekko ulepszoną mechanikę rozgrywki.

Framed 2 - ulubiona gra Hideo Kojimy z 2014 roku dostanie kontynuację

Framed to ciekawa gra logiczna, w której zadaniem gracza jest pomoc głównemu bohaterowi w ucieczce przed policją. Nie jest to proste zadanie, ponieważ cała historia może zmieniać się w zależności o tego, jak ustawimy elementy komiksu. Poszczególne obrazki tworzą historię, którą podąża bohater. Tworzymy mu tym samym drogę ucieczki. Gra była dość popularna w 2014 roku i spodobała się nawet Hideo Kojimie, który stwierdził, że jest to najlepsza gra, w jaką grał w tamtym czasie. Niedługo twórca ponownie będzie mógł zasiąść do rozgrywki, ponieważ twórcy tytułu zapowiedzieli kontynuację.

Framed 2 nie będzie się różnic podstawowymi zasadami od swojego poprzednika. Nadal będziemy tu tworzyć opowieść, by pomagać bohaterowi w dostaniu się na kolejną kartę historii. Loveshack Entertainment zapowiedziało jednak nowe lokacje, bohaterów, lekko ulepszoną mechanikę rozgrywki oraz dodatkowe łamigłówki.

GramTV przedstawia:

Framed 2 będzie pokazywane podczas Melbourne International Game Week. Impreza odbywać się będzie od 29 października do 7 listopada.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!