News

WRC 6 zadebiutuje w Polsce nakładem Techlandu

Paweł Pochowski, 07.09.2016 16:40 5

Deweloper oraz dystrybutor gier zapowiedział, że do jego katalogu wydawniczego dołączyła nowa część serii WRC.

Póki co Techland nie podał do wiadomości dokładnej daty debiutu WRC 6, wiemy jedynie, że produkcja zadebiutuje "w październiku" w polskiej, kinowej wersji językowej. Oznacza to, że komentarz pilota i wszystkie inne dźwięki pozostaną w oryginalnej wersji, ale w grze będzie istniała możliwość włączenia polskich napisów.

WRC 6 to marka, której korzenie sięgają aż 2001 roku, ale tegoroczna edycja to dopiero druga z rzędu część przygotowana przez duet BigBen Interactive oraz Kylotonn Games. Zeszłoroczny debiut oceniliśmy na ósemkę. W tym roku fani rajdów mają jeszcze więcej powodów do radości - tytuł ma być ładniejszy, bardziej realistyczny, a do dyspozycji graczy oddane zostaną dłuższe odcinki specjalne.

"WRC 6 jest oficjalną pozycją Rajdowych Mistrzostw Świata - zawiera wszystkie 14 imprez sezonu 2016 wraz z Rajdem Polski oraz wszystkich kierowców i zespoły WRC, a także wielu kierowców serii WRC 2 i Junior WRC. WRC 6 powraca w nowej i jeszcze bardziej dopracowanej odsłonie. Błoto, asfalt, szuter, śnieg, lód – to wszystko wpływa na prowadzenie pojazdu. Wiele zależy od tuningu samochodu, by przystosować go do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych, na zróżnicowanej nawierzchni w trybie dnia i nocy. Już niebawem gracze będą mieli okazję poprowadzić najlepsze oryginalne samochody WRC - pisze o produkcji polski wydawca.

WRC 6 ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Poniżej możecie zobaczyć ciągle świeży zwiastun gry.

najnowsze