Informacje

Gamescom 2016: Zobacz 9-minutowy gameplay z gry Elex

11

Elex to najnowsza propozycja studia Piranha Bytes, ojców serii Gothic.

Gamescom 2016: Zobacz 9-minutowy gameplay z gry Elex - obrazek 1

Podczas tegorocznego gamescomu Piranha Bytes zaprezentowała fragmenty rozgrywki ze swojego najnowszego dzieła, czyli Elex. Będzie to oczywiście komputerowa gra fabularna, która zaoferuje interesujące połączenie elementów znanych z fantastycznych przedstawicieli wspomnnianego gatunku, jak i produkcji w klimatach science-fiction.

Jak wyraźnie zaznaczono, gameplay pochodzi z wersji pre-alpha gry Elex. Możemy na nim zobaczyć, jak główny bohater eksploruje kolejne lokacje (mowa zarówno o otwartych przestrzeniach, jak i wnętrzach budynków), a także walczy z przeciwnikami za pomocą broni białej oraz futurystycznego uzbrojenia.

Nie wiadomo, kiedy Elex ujrzy światlo dzienne. Wstępnie mówi się o premierze w 2017 roku. Pewne jest natomiast to, że gra zadebiutuje na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

Gamescom 2016: Zobacz 9-minutowy gameplay z gry Elex - obrazek 2

11 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
TheDoc

To jest takie głupie, że aż dobre :D

Odpowiedz
Shu

Wiem, że pre-alpha, ale te animacje i walka wyglądają tragicznie. O ile animacje może jeszcze poprawią to z walką raczej nic już nie zrobią, a szkoda, bo mimo, że setting wydaje się wręcz idiotyczny, to z chęcią sprawdziłbym tą grą w akcji.

Odpowiedz
Lamomiot

Kurde, lubię te ich gry, ale ... czemu to musi być zawsze takie toporne, wszystko z "grubych bali" ciosane. Animacja, elementy otoczenia. Zero finezji.

Odpowiedz
Oxygar

Trochę takie tego... Ehh.. Zrobili by lekką odświeżkę Gothica I + II Noc Kruka, jakiś jeden solidny launcher obu części i było by bajkowo. To tutaj to mi jakieś mmo przypomina :/

Odpowiedz
Fantazjel

Jako człowiek, któremu podobały się nawet Riseny powiem krótko - nie-e. Lepiej niech wrócą do dark-fantasy.

Odpowiedz
G jeremyarch

drewniane wozy obok wraków samochodów i pól siłowych. miecz vs granatnik vs blaster. zbroja jak jakiś zaawansowany skafander kosmiczny, ale wciąż "wypij potiona by się uleczyć". i jeszcz ścierwo... przepraszam, "raptory" atakujące od frontu.
festiwal szaleństw i idiotyzmów.
to kiedy premiera? :D

Odpowiedz
MAJOT

Straszne drewno. Jak na Piranhe przystało to pewnie fabuła, dialogi, postacie i questy będą świetne no i sam pomysł jest ciekawy ale te animacje to tragedia. Jak na nie patrzę to wyglądają jak wyciągnięte z Mars: War Logs, tyle że Mars: WL było grą o dużo niższym budżecie i prawie indie.

Odpowiedz
Zorkman

To będzie typowa gra Piranha Bytes. Oczywiście wygląda to strasznie topornie (jak wszystkie ich gry) ale gry od tego studia mają w sobie coś co sprawia, że przy każdej bawię się doskonale. Także czekam na Elex, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odpowiedz
G KannX

Symulator drewna.

Ale jakoś mi się podoba, no i miecz-piła jest :) I już wiem, że będę dużo strzelał, bo walka wręcz jak zwykle skopana. Taaak, będę strzelał, a jak przeciwnik się zbliży to wyjmę broń białą, włączę jetpack i zrobię straszliwy atak z powietrza. Reasumując, będę w to grał :D

EDIT: Noo i nawet Fiat Grande Punto jest :D

Odpowiedz
koNraDM4

Myślę, że jeśli zdubbingują grę Polacy to nie wyjdzie to gorzej niż wersja niemiecka bo mi się zdaje, że jakoś tak marnie brzmią dialogi. Co do reszty to myślę, że to ciekawa koncepcja choć i tak pewnie bronie palne będą OP

Odpowiedz
Ausstellung

Mam nadzieję, że chłopaki z Pyranha Bytes zrobią z tego świetną grę. Jak na razie jestem podjaranay

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?