Informacje

Divinity: Original Sin 2 - twórcy pokazują, jak działa nowy kreator postaci

...

Wiecie, że będziecie mogli wybrać swój ulubiony instrument, który zabrzmi w kluczowych momentach?

Divinity: Original Sin 2 - twórcy pokazują, jak działa nowy kreator postaci  - obrazek 1

Larian Studios pracuje w pocie czoła nad Divinity: Original Sin 2 i tradycyjnie już prezentuje kolejne nowe elementy i postępy w pracach w formie wideo - 25 odcinek filmowej serii na oficjalnym kanale YouTube poświęcono kreatorowi bohaterów. Nie zabraknie tam klasycznych opcji w postaci możliwości wybrania płci, rasy i klasy postaci, ale będzie można także zdecydować o pochodzeniu. Innymi słowy wybierzemy kim był (lub była) zanim rozpoczęła się przygoda w Divinity: Original Sin 2 - niewolnikiem czy uciekinierem, a może wygnanym z królestwa księciem? Opcji będzie kilka łącznie z brakiem przeszłości - specjalnie dla graczy, którzy skupiają się na tym co tu i teraz, a to co było pozostawiają za sobą.

Kolejna z rzeczy do wyboru to aspiracje - a więc decyzja o tym, do czego dążymy. Chcecie zostać erudytą, mistykiem, bohaterem, barbarzyńcą, żołnierzem lub przestępcą? Nie ma problemu, zresztą w tym zakresie można łączyć dwie opcje. Wyedukowany przestępca? Żołnierz i mistyk zarazem? Nie ma problemu. Co dalej? Do wyboru jest jeszcze wiele - talenty, atrybuty, zdolności, statystyki, głos, a także szczegóły wyglądu jak kolor oczu, skóry czy włosów.

Nowość to także możliwość wybrania ulubionego instrumentu, którego dźwięki będą wplatane podczas zabawy w ścieżkę dźwiękową w odpowiednich, ważnych dla postaci momentach.

Więcej szczegółów na poniższym filmie, a także w nowym wpisie na Kickstarterze. Przypominamy, że Divinity: Original Sin 2 ukaże się w grudniu tego roku na PC.

Najnowsze
Lubisz nas?