Karcianka The Elder Scrolls w fazie otwartych betatestów

Paweł Pochowski
2016/08/09 11:30
4
0

Po Blizzardowskim Hearthstone i tworzonym przez CD Projekt RED Gwincie na rynek wkracza kolejna karcianka oparta na znanym uniwersum.

Karcianka The Elder Scrolls w fazie otwartych betatestów

The Elder Scrolls: Legends nie jest bynajmniej świeżym tematem - gra po raz pierwszy została wspomniana podczas zeszłorocznego E3, ale po targach słuch o niej zaginął na długie tygodnie. W kwietniu temat odżył, gdy Bethesda Softworks rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do zamkniętych betatestów. Tytuł po raz kolejny pojawił się na E3, tym razem tegorocznym wraz z nowym zwiastunem natomiast teraz wreszcie ląduje w rękach graczy w formie otwartych betatestów.

Aby dołączyć do rozgrywki wystarczy, że wejdziecie na oficjalną polską stronę The Elder Scrolls: Legends, a następnie założycie konto, pobierzecie grę i rozpoczniecie zabawę.

GramTV przedstawia:

The Elder Scrolls: Legends to strategiczna gra karciana czerpiąca pełnymi garściami z szerokiego wachlarza postaci, stworzeń, bóstw i mądrości serii Elder Scrolls. Niezależnie od tego, czy masz 10 minut czy 10 godzin, różne tryby i wyzwania zapewnią ci rozgrywkę łatwą do poznania, ale trudną do mistrzowskiego opanowania. Grę Legends tworzono z myślą o graczach wszystkich poziomów, dzięki czemu początkujący mogą szybko się w niej zanurzyć, a ekspertów zachwyci jej głębia. Duży wybór rodzajów talii i strategii sprawia, że każda partia będzie niepowtarzalna - czytamy na stronie internetowej. Ze swojej strony dodam, że oficjalna strona to także miejsce gdzie znajdziecie poradniki tworzenia talii czy obszerne tłumaczenie zasad zabawy. Warto się tam udać na początku przygody z tym tytułem.

Komentarze
4
IIErdo
Gramowicz
15/08/2016 00:28

Moim zdaniem gra się dużo przyjemniej niż w Hearthstone''a, ale to taka strasznie subiektywna opinia - z TESem mam do czynienia od dzieciństwa, a z warcraftem praktycznie zerowe doświadczenie.

Usunięty
Usunięty
09/08/2016 21:11

> > Stworzyłem konto, ale nie umiem się zalogować na tego ich launchera, miał ktoś jeszcze>> > taki problem?> >> >> Tak, mam ten sam kłopot. Na razie, nie widzę rozwiązania. Nawet próba uzyskania nowego> hasła od Bethesdy nie przynosi rozwiązania.U mnie już działa, może to kwestia czasu aż konto zacznie funkcjonować.

Darkland
Gramowicz
09/08/2016 19:40

> Stworzyłem konto, ale nie umiem się zalogować na tego ich launchera, miał ktoś jeszcze> taki problem?>>Tak, mam ten sam kłopot. Na razie, nie widzę rozwiązania. Nawet próba uzyskania nowego hasła od Bethesdy nie przynosi rozwiązania.
Trwa Wczytywanie