Były pracownik Sony - "To cud, że No Man's Sky jest w tym momencie produkcji"

Katarzyna Dąbkowska
2016/08/08 10:00
1
0

Shahid Ahmad twierdzi, że deweloperzy podjęli wielkie ryzyko, by stworzyć grę.

Były pracownik Sony -

No Man's Sky zadebiutuje już za 2 dni na PlayStation 4. Na PC gra pojawi się chwilę później - 12 sierpnia. Ale tytuł ten przeszedł bardzo wyboistą drogę, by dotrzeć do graczy - najpierw premierę opóźniono, co oburzyło niektórych użytkowników na tyle, by zaczęli oni grozić ekipie odpowiedzialnej za produkcję. Później dodatkowo walczono o nazwę gry. W końcu jednak gra trafi do fanów. Najwyraźniej jednak to nie jedyne tajemnice, które kryją się za No Man's Sky. Shahid Ahmad, były pracownik Sony, podzielił się kilkoma słowami na temat gry. Stwierdził przy tym, że to „cud”, iż jest ona na takim etapie produkcji.

GramTV przedstawia:

W kilku wpisach Ahmad mówi, że nie jest to tylko ambitna gra. Za jej produkcją ma kryć się długa historia. Nie ujawnił jednak, jaki był jej dokładny przebieg. Uważa, że kiedyś przyjdzie czas, by tę opowieść wyjawić, a będzie ona ciekawa. Przewijają się przez nią „krew, pot i łzy”, a deweloperzy mieli podjąć wielkie ryzyko. Stwierdził też, że dokonano cudu, by tytuł ten znalazł się w tym momencie, w którym teraz jest.

Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
08/08/2016 16:49

Dziwi mnie termin premiery, bo na części reklamach i plakatów jest 9/08 a gdzieś indziej 10/08. Niby to nic ale w środę nigdy premier się nie robi pudełkowych a na pewno nie sony. Zazwyczaj jest to właśnie wtorek czyli 9/08