Dlaczego duchowy spadkobierca Silent Hills nie powstanie? Jest komunikat, który nic nie wyjaśnia

Patryk Purczyński
2016/06/18 18:11
2
0

Twórcy Allison Road obiecywali wyjaśnić decyzję o skasowaniu projektu. Komunikat co prawda wydali, ale rodzi on więcej pytań niż daje odpowiedzi.

Dlaczego duchowy spadkobierca Silent Hills nie powstanie? Jest komunikat, który nic nie wyjaśnia

Kiedy Lilith Ltd. ogłaszało skasowanie Allison Road, obiecywało, że w ciągu kilku dni wyjaśni decyzję. Doczekaliśmy się wreszcie wyjaśnienia, ale trudno z niego cokolwiek konkretnego wyciągnąć - jest zdawkowe, ogólnikowe i nie daje odpowiedzi na nurtujące pytania. "Po długich rozważaniach pomiędzy Team 17 (firma miała być wydawcą gry - przyp. red.) a nami, doszliśmy do wspólnej decyzji o zakończeniu naszej współpracy przy dystrybucji Allison Road pod skrzydłami Team 17" - informują autorzy projektu.

"Czasami wypadki toczą się inaczej niż by się tego można było spodziewać. Produkcja gry i działalność wydawnicza mają wiele warstw i są bardzo złożone" - tak Lilith Ltd. tłumaczy fakt, że Allison Road nie urjzy światła dziennego. "Chcielibyśmy podziękować zwłaszcza tym wszystkim, którzy przez cały miniony czas udzielili nam wsparcia. Bardzo to doceniamy" - dodają autorzy niedoszłego sukcesora Silent Hills.

GramTV przedstawia:

Ten ostatni tytuł został ogłoszony na ubiegłorocznym E3 jako P.T., ale po kilku miesięcy ogłoszono decyzję o jego skasowaniu. Allison Road miało dać fanom choć namiastkę tego, co planowali Hideo Kojima wespół z Guillermo del Toro.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
19/06/2016 17:04

Powód już mnie najmniej obchodzi, szkoda tylko, że gra nie powstanie, bo zapowiadał się bardzo dobrze.

Usunięty
Usunięty
18/06/2016 23:14

Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o...Jak szła ta piosenka zespołu Abba?"Money, money, money..."