Informacje

Beta-testy rozszerzenia The Engineers do Elite: Dangerous rozpoczną się w maju

... Małgorzata Trzyna

The Engineers to druga, duża aktualizacja, po Planetary Landings, wprowadzająca zbieranie surowców i wytwarzanie ulepszeń.

Beta-testy rozszerzenia The Engineers do Elite: Dangerous rozpoczną się w maju - obrazek 1

Rozszerzenie The Engineers do Elite: Dangerous wprowadzi możliwość poruszania się po powierzchniach planet w pojeździe SUV (pojazd ten będzie zostawiał za sobą ślady) i zbierania rozmaitych materiałów. Surowce będzie można wykorzystać do ulepszania modułów statków. W ten sposób zdobędziemy nie tylko lepsze statystyki, ale też dostęp do specjalnych możliwości. Przykładowo, można ulepszyć laser w taki sposób, by strzelając do sojuszniczego statku, naprawiać jego tarczę zamiast ją niszczyć. Otwiera to przed miłośnikami trybu współpracy ciekawe możliwości.

W dodatku pojawią się także tytułowi Inżynierowie - specjaliści, którzy potrafią wykorzystywać rzadkie materiały.

- Inżynierowie to indywidualiści - powiedział David Braben, szef Frontier. - Każdy z nich specjalizuje się w czymś - może ulepszyć jakąś część statku, korzystając z rzadkich, trudno dostępnych komponentów. Większość Inżynierów jest tajemnicza, pracuje za kulisami dla wojska albo podejrzanych organizacji, zatem będziecie musieli zostać im przedstawieni i dowiedzieć się, jak ich znaleźć. Wykonywanie misji może doprowadzić do spotkania z inżynierami, niektórzy z nich mogą umożliwić nawiązanie kontaktu z kolejnymi. Musicie również budować relacje z każdym z inżynierów i zdobywać ich zaufanie.

Beta-testy rozszerzenia The Engineers rozpoczną się 8 maja. Dostęp do rozszerzenia uzyskają wyłącznie posiadacze pakietu Horizons. 8 maja zostanie wydana również aktualizacja 1.6, przebudowująca system misji, do której dostęp będą mieli wszyscy gracze.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?