Seven - czego nie spodziewacie się po nowej grze IMGN.PRO

Patryk Purczyński
2016/04/13 19:47
0
0

Szybkie tempo, pomieszanie średniowiecza ze steampunkiem i wszystkie odcienie szarości - tego można się spodziewać po izometrycznym RPG-u Seven.

Seven - czego nie spodziewacie się po nowej grze IMGN.PRO

Seven, izometryczny RPG IMGN.PRO z twórcami Wiedźmina na pokładzie, z pewnością przykuje uwagę fanów gatunku. - Ta gra mocno stawia na akcję, możesz w niej dowolnie poruszać się po świecie - zapewnia Łukasz Kubiak, jeden z założycieli IMGN.PRO. - Możesz wspinać się na budynki i po ścianach, biegać po dachach. Nie musisz powoli przedzierać się przez ulice. Główny bohater to naprawdę szybki gość. Kiedy biegnie albo kogoś goni, to mamy do czynienia z czystą akcją - mówi.

Kubiak deklaruje, że już samo bieganie po miastach i penetrowanie ruin starożytnej cywilizacji potrafi dostarczyć w Seven mnóstwo dobrej zabawy. Jednocześnie wspomina o nietuzinkowym mariażu, którego dokonało w grze IMGN.PRO. - Nasz bohater może korzystać z naprawdę zaawansowanej technologii, by zdobyć dostęp do takich miejsc jak schrony. Łączymy czasy średniowieczne z elementami steampunku - oznajmia.

GramTV przedstawia:

Łukasz Kubiak zwraca również uwagę na charakter Seven, odmienny od wielu RPG-ów. - Świat jest naprawdę skomplikowany. Nie ma tu bieli i czerni, wszystko jest szare. Nie jesteś rycerzem w lśniącej zbroi, którego zadaniem jest ochrona ludzi - jesteś złodziejem - wyjaśnia. Więcej o grze dowiecie się z naszej zapowiedzi.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!