Szwedzki McDonald's dołącza gogle VR do zestawów dla dzieci

Patryk Purczyński
2016/03/04 16:17
0
0

McDonald's popularyzuje technologię VR wśród najmłodszych. Happy Goggles, jeżeli podbiją szwedzki rynek, trafią także do innych państw.

Szwedzki McDonald's dołącza gogle VR do zestawów dla dzieci

Szwedzkie restauracje należące do sieci McDonald's oferują w zestawach Happy Meal gogle VR Happy Goggles. Urządzenie przypomina Google Cardboard, do którego również można wsunąć posiadany smartfon. Do gogli dołączana jest gra edukacyjna polegająca na zjeżdżaniu na nartach, zbieraniu gwiazdek i omijaniu przeszkód.

"McDonald's nieustannie testuje nowe pomysły, a dzięki Happy Goggles wurtualna rzeczywistość staje się dostępna dla każdego" - przekonuje firma w oświadczeniu prasowym. "Happy Goggles to test zaprojektowany pod kątem uwspółcześnienia zestawu Happy Meal i dostarczenia cyfrowych doznań w ramach uzupełnienia zabawek fizycznych, które zwykle można znaleźć w pudełku" - dodaje sieciówka.

GramTV przedstawia:

McDonald's wprowadzi Happy Goggles do swoich zestawów dziecięcych w ciągu dwóch najbliższych weekendów. Jeżeli próba wypadnie obiecująco, gogle pojawią się też w restauracjach sieci w innych państwach. Na razie nie podano, które smartfony są kompatybilne z Happy Goggles.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!