News

Fallout 4 - informacje o DLC i zmiany w trybie Przetrwanie już niedługo

Katarzyna Dąbkowska, 12.02.2016 10:30 0

Bethesda zapowiedziała zmiany w najwyższym poziomie trudności gry. Niedługo pojawią się też wieści na temat dodatku.

Myśleliście, że to już koniec zabawy z Fallout 4? W takim razie się pomyliliście. Bethesda zapowiedziała właśnie wprowadzenie zmian do trybu zwiększającego poziom trudności w grze. Jak potwierdzono na twitterowym koncie firmy, Przetrwanie ma się doczekać całkowitej przebudowy.

Przetrwanie wprowadza w grze najtrudniejsze ustawienia. Tyczy się to otrzymywanych obrażeń, jak i zwiększenia zdrowia oponentów. Nie było to jednak doświadczenie, jakie wprowadzało przykładowo Fallout: New Vegas. Dlatego Bethesda była często krytykowana za ten tryb. We wspomnianym wpisie możemy jednak przeczytać, że studio planuje „całkowitą przebudowę trybu Przetrwanie. Jedzenie, sen, choroby, niebezpieczeństwo i o wiele więcej".

Bethesda zapowiedziała również, że niedługo doczekamy się informacji na temat najnowszego dodatku do gry. „Wiemy, że jesteście gotowi, by dowiedzieć się więcej na temat tego, co czeka Was w DLC do Fallout 4. Jesteśmy już blisko i uważamy, że będziecie podekscytowani” - możemy przeczytać we wpisie na Twitterze.

Przypomnijmy, że Fallout 4 zadebiutował w listopadzie minionego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

najnowsze