Lab Zero Games startuje ze zbiórką na Indivisible

Małgorzata Trzyna
2015/10/06 10:20
0
0

Twórcy chcą zebrać 1,5 miliona dolarów za pośrednictwem Indiegogo - jeśli się uda, resztę potrzebnych funduszy (2,5 miliona) pozyskają od 505 Games.

Lab Zero Games startuje ze zbiórką na Indivisible

Lab Zero Games wystartowało ze zbiórką na Indivisible na Indiegogo. Indivisible będzie grą inspirowaną takimi tytułami, jak Valkyrie Profile i Super Metroid, ale zaoferuje odrębny świat, bohaterkę i rozgrywkę. Dla przypomnienia - w grze wcielimy się w Anję, dziewczynę posiadającą nadprzyrodzone zdolności, która próbuje dowiedzieć się, jakie jest źródło jej mocy. Za soundtrack będzie odpowiadał znany, japoński kompozytor, Hiroki Kikuta.

GramTV przedstawia:

Aby zachęcić graczy do wsparcia swego projektu, twórcy udostępnili sporo szczegółów dotyczących mechaniki gry, nowe grafiki i materiały wideo, jak również grywalny prototyp (tylko na PC, gra wymaga posiadania DirectX 9.0c oraz Windowsa 8 lub nowszego). Celem Lab Zero Games jest zebranie 1,5 miliona dolarów. Twórcy podkreślają, że pieniądze wpłacane przez graczy wpłyną nie tylko na samą grę, ale też na korzyści, jakie Lab Zero otrzyma po jej wydaniu.

Indivisible trafi na PC, Mac, Linux, PS4 i Xbox One, i będzie dostępne w siedmiu językach.


Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!